Interiérové dveře Ludvík Kaválek

  • Home
  • /
  • Interiérové dveře Ludvík Kaválek

Dodáváme a montujeme interiérové dveře,

které naplní Vaše očekávání. Naše firma si je vědoma, že dveře nejsou pouhým prvkem do domu/bytu, který zaplňuje prázdný prostor ve zdi, ale že každý výrobek je unikátní a zastupuje práci skutečných architektonických profesionálů, kteří svou práci odvádějí s citem k samotnému designu, šetrně k životnímu prostředí a s důrazem na kvalitu.

Vyberte si z aktuální nabídky sortimentu našich dodavatelů interiérových dveří a my Vám zajistíme kompletní realizaci. Veškeré informace a aktuální nabídku se dozvíte také na naší pobočce Podlahy Kaválek.

Jak si mohu objednat nové dveře do interiéru?

Interiérové dveře ERKADO

Společnost ERKADO je výrobcem vchodových a interiérových dveří již více než 30 let a stala se tak lídrem výrobců dveří vysoké kvality za rozumnou cenu. Politika jakosti a neustálého zdokonalování technologie vede k vysokému množství spokojených zákazníků po celém světě, jež potvrzují několik prestižních ocenění.

Přejít do sekce

Interiérové dveře VOSTER

Více než 20 let na trhu. Vlastní designová zařízení, vysoká kvalita výrobků a série ocenění a uznání, které potvrzují prestiž společnosti. Propracovanost v každém detailu a široká škála barevných odstínů. Společnost rozšířila také řadu příslušenství, jako jsou: prahy, kliky dveří, maskovací pásy.

Přejít do sekce

Kvalitní české dveře SAPELI

Bohatá nabídka interiérových dveří a zárubní od české rodinné firmy Sapeli maximálně splní Vaše očekávání. Tyto 100% české dveře se pyšní certifikátem Česká kvalita. Díky jedinečné konstrukci a špičkovým materiálům garantuje firma Sapeli jedinečný design, kvalitu, bezpečnost, odolnost a výhodnou investici.

Přejít do sekce

Interiérové dveře a zárubně DRE

V nabídce společnosti DRE naleznete interiérové dveře různých druhů, odstínů a typů, především v povrchové úpravě laminát a přírodní dýha. V sortimentu dále naleznete obložkové zárubně a dveřní kování. Společnost DRE je zárukou vysoké kvality dveří za přijatelné ceny, díky čemu se stala velice žádaným dodavatelem dveří.

Přejít do sekce

Interiérové dveře INVADO

Interierové dveře Invado se vyznačují technologií, která spočívá ve spojování povrchové úpravy mimo okraj půldrážky. Tento inovační způsob dýhování dveří má významný vliv na estetický vzhled koncové úpravy, bezpečnost používání i dlouholetou trvanlivost. Okraje dveří jsou chráněny proti oděru, odlepení dekoru a delší dobu si udrží pěkný nový vzhled. Jako jediné dveře na trhu mají zaoblené hrany.

Přejít do sekce

Interiérové dveře PORTA DOORS

Špičkový evropský výrobce dveří, zárubní, světlíků a také příslušenství. Mimo interiérové dveře nabízí také širokou nabídku zalamovacích dveří, posuvných dveří, ale i technické dveře. Unikátní design, vysoká odolnost, nízké ceny a 5letá záruka. V nabídce Porta Doors si zkrátka vybere každý to, co mu vyhovuje nejlépe. Porta Doors nabízí také dveře na objednávku a spolehlivě vyhoví i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Přejít do sekce

Jak si mohu objednat nové dveře do interiéru?

Zadejte online poptávku

Vyplňte běžný kontaktní formulář v sekci kontakt, během chvilky odpovíme na Váš E-mail.

Vyplnit formulář

Stavte se u nás na pobočce

Přijďte nás navštívit osobně, Najdete nás na adrese Náchodská 66, 549 41 Červený Kostelec.

Kde nás najdete