Prodej a montáž podlahových krytin Ludvík Kaválek

  • Home
  • /
  • Prodej a montáž podlahových krytin Ludvík Kaválek

Podlahářské práce Podlahy Kaválek
Děláme podlahy již od roku 1990

Naše filosofie je od základu založena na spokojenosti svých zákazníků. Díky tomu jsme si vybudovali jméno mezi dodavateli podlahových krytin v širokém regionu. Víme, jak nabídnout svým zákazníkům vysokou kvalitu služeb za dostupnou cenu, využíváme moderní technologické postupy a spolupracujeme se špičkovými výrobci podlahových krytin. Přijďte se k nám poradit, pomůžeme Vám s výběrem vhodné podlahové krytiny v rámci vašeho rozpočtu, zpracujeme Vám cenovou nabídku zdarma a sestavíme Vám plán na kompletní realizaci snadno a rychle. Navštivte nás v Červeném Kostelci a přesvědčte se o našich kvalitách.

Chci vědět více

Jaké typy podlah zaručeně pokládáme

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahové krytiny se hodí do každého typu domu. Vysoká odolnost, životnost na desítky let a nepřeberné množství dalších výhod doplňuje fakt, že jsme se stali odborníky na dřevěné podlahy. Mějte elegantní a útulný domov a probuďte v sobě pocit, který Vám žádný jiný materiál nenabídne.

Dřevěné podlahy Ludvík Kaválek

Korkové podlahy

Korková podlaha se vyznačuje svojí pružností, která působí pozitivně na lidské tělo a pomáhá při kloubních a páteřních problémech. Korek je vhodný do každé místnosti, působí antibakteriálně, hypoalergicky a je skvělým izolátorem tepla, vibrací a zvuku. Tato přírodní podlaha nabízí bohatý spektrum barev a vzorů.

Korkové podlahy Ludvík Kaválek

Vinylové podlahy (PVC)

Zapomeňte na nevzhledné PVC podlahy z panelových domů, současné vinylové podlahy nabízí dokonalé dekory dřeva, kamene, dlažby nebo třeba korku. Materiál je odolný vůči oděru a vodě, je pružný, nabízí širokou škálu dekorů a snadno se pokládá. Potěší příjemná cena a bohatá nabídka formátů.

cr,996,554-3449da

Laminátové plovoucí podlahy

Podlahová krytina z laminátu je vhodná pro všechny prostory, bytové i komerční. Díky cenové dostupnosti, bohatému výběru vzorů a barev se stala velice oblíbenou alternativou podlah ze dřevaLaminátové podlahy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních přírodních materiálů, které Vám zajistí dlouhou životnost.

Laminátové plovoucí podlahy Ludvík Kaválek

Dřevotříska

Zajímavá varianta dřevěné podlahy z OSB desek dokáže vykouzlit mimořádně originální vzhled. Tepelná izolace, příjemně pružný povrch, odolnost, stabilita i cenová nenáročnost. Samozřejmostí je také zdravotní nezávadnost materiálu. Krytinu z dřevotřísky doporučujeme pro nebytové prostory, ale i do Vašeho pokoje.

Dřevěné podlahy z OSB desek Ludvík Kaválek

Koberce

V nabídce našich služeb nesmí chybět prodej kobercůpokládka koberců. Stavte se na naší prodejně Podlahy Kaválek v Červeném Kostelci, kde Vám rádi poradíme s výběrem a představíme náš sortiment koberců.

Pokládka koberců Ludvík Kaválek

Proč nás

1

Nezávazná konzultace

Řešíte novou podlahu a hledáte odbornou pomoc s výběrem nebo pokládkou podlahové krytiny? Na nás se můžete obrátit s čímkoli.

2

25 let praxe

Naše historie sahá do roku 1990. Během 25 let jsme pochytili obrovské množství zkušeností, které z nás dělají skutečné mistry v oboru.

3

Individuální přístup

Se svými (potenciálními) zákazníky jednáme přímo a individuálně. Umíme se přizpůsobit Vašim přáním a požadavkům a víme, jak Vám maximálně vyhovět.

4

Komplexnost služeb

Ušetříme Vám nervy s rekonstrukcí parket nebo pokládkou nové podlahy, postaráme se o kompletní realizaci, abyste již více nemuseli řešit.

5

Garance kvality

Naše firma uplatňuje nejmodernější postupy a tím zaručuje zhotovení díla v maximální možné kvalitě. Výběr kvalitních dodavatelů je pro nás klíčový.

6

Garance nízké ceny

Šetříme Váše peníze. Jakmile zkonzultujeme celou situaci, navrhneme Vám optimální cenu, abyste neplatili zbytečné peníze navíc.

Napište nám
Jsme tu, abychom Vám pomohli. Zašlete nám E-mail pomocí našeho formuláře.

Volejte na telefon +420 775 105 427 nebo linku +420 491 463 128