Opravy a rekonstrukce parketových podlah Ludvík Kaválek

  • Home
  • /
  • Opravy a rekonstrukce parketových podlah Ludvík Kaválek

Podlahářské práce Podlahy Kaválek
Vdechneme Vaší podlaze nový život

Renovace dřevěných podlah a parket je naší doménou již od samotného počátku našeho působení v oblasti podlahových krytin. V případě zájmu provedeme zdarma odborný posudek, zda-li je Vaše podlaha dostatečně kompetentní na renovaci, nebo zda-li je cenově výhodnější provést celkovou výměnu pokládky. Jsme odborníci, kteří za spoustu let zkušeností vědí přesně, co Vaše dřevěná podlaha skutečně vyžaduje, proto neváhejte svěřit renovaci Vaší podlahy do našich rukou.

Chci nezávaznou konzultaci

Jaký je proces renovace parket?

  • Opravy parket
  • Povrchová úprava
  • Lakování / olejování
  • Prahy / Lišty

Lokální opravy parket

S přibývajícími léty se snižuje kvalita parket a dřevěných podlah, kdy dochází nejčastěji k lokálnímu poškození dřeva, vrzání parket, vzniku velkých spár, případně k volnému pohybu parkety. Naši pracovníci odborně posoudí, zda-li je možné parkety lokálně opravit, vyměnit poškozené dílce nové dílce, nebo původní parkety opětovně položit. Cena se odvíjí od rozsahu celkového poškození, v některých případech se však již vyplatí položit nové parkety.

Povrchová úprava parket – tmelení, broušení

Důkladné vybroušení starého dřeva je tím důležitějším krokem před aplikováním povrchového nátěru. V tomto kroku je nutné dbát na kvalitu odvedené práce, proto začneme dřevěnou podlahu brousit v několika krocích, od silného broušení, až po jemné broušení. Dalším zásadním krokem je tmelení spár spárovacím tmelem, záleží však na rozsahu poškození podlahy. Jakmile je podlaha důkladně vybroušená, opravená a očištěná od jakýchkoli nečistot, následuje další krok.

Lakování nebo olejování parket

Rozhodnout se můžeme pro lak či olej. Tento proces se provádí z důvodu zvýšení odolnosti parket, aby si podlaha zachovala vysokou životnost a také reprezentativní vzhled. Lakováním či olejováním vynikne krása dřeva a podlaha se snadněji udržuje. Lakovací prostředky volíme takové, které neškodí člověku, životnímu prostředí, nezapáchají a jsou nehořlavé.

zdroj: fatra-profily.cz

Lištování parket / prahy

Finální úpravu zakončíme výměnou vhodných prahů a lišt. Lišty neplní jen estetickou funkci, ale především funkci praktickou, kdy jsou potřebné k zakrytí dilatačních spár u stěny, ale také k zakrytí kabeláže. Výběr lišt je široký a záleží na zákazníkovi, pro jaké lišty se rozhodne. Přechodové lišty používáme k vyrovnání výškových rozdílů mezi podlahami a při přechodech mezi jednotlivými typy podlah.

Proč nás

1

Nezávazná konzultace

Řešíte novou podlahu a hledáte odbornou pomoc s výběrem nebo pokládkou podlahové krytiny? Na nás se můžete obrátit s čímkoli.

2

25 let praxe

Naše historie sahá do roku 1990. Během 25 let jsme pochytili obrovské množství zkušeností, které z nás dělají skutečné mistry v oboru.

3

Individuální přístup

Se svými (potenciálními) zákazníky jednáme přímo a individuálně. Umíme se přizpůsobit Vašim přáním a požadavkům a víme, jak Vám maximálně vyhovět.

4

Komplexnost služeb

Ušetříme Vám nervy s rekonstrukcí parket nebo pokládkou nové podlahy, postaráme se o kompletní realizaci, abyste již více nemuseli řešit.

5

Garance kvality

Naše firma uplatňuje nejmodernější postupy a tím zaručuje zhotovení díla v maximální možné kvalitě. Výběr kvalitních dodavatelů je pro nás klíčový.

6

Garance nízké ceny

Šetříme Váše peníze. Jakmile zkonzultujeme celou situaci, navrhneme Vám optimální cenu, abyste neplatili zbytečné peníze navíc.

NAPIŠTE NÁM
Jsme tu, abychom Vám pomohli. Zašlete nám E-mail pomocí našeho formuláře.

Volejte na telefon +420 775 105 427 nebo linku +420 491 463 128